Grafy poměru ceny stříbra a zlata

 

Poměr ceny stříbra a zlata se udává číslem získaným dělením ceny zlata cenou stříbra (cena zlata : cena stříbra). Aktuální poměr cen stříbra a zlata je 76.8.

Z pohybů koeficientu poměru cen zlata a stříbra(graf) usuzujeme, která investice si vede lépe na burze a také vývoj rozdílů změn ceny investičního stříbra a ceny investičního zlata.

 

Graf poměru ceny zlata a stříbra

 

Poměr cen stříbra a zlata - týdenní graf

Graf poměru stříbra a zlata za posledních 7 dní ukazuje nejčerstvější vývoj poměru zlata a stříbra. Kdyby byl poměr cen stříbra a zlata odpovídal výskytu těchto drahých kovů, koeficient poměru cen zlata a stříbra by byl přibližně 17. Aktuální poměr ceny zlata a stříbra je 76.8. Rozdíl v koeficientu poměru cen zlata a stříbra je signifikantní.

 

 

 

 

Graf poměru ceny zlata a stříbra za posledních 7 dnů

 

Graf poměru cen zlato stříbro tento měsíc

Vývoj v grafu posledních 30 dní již může naznačovat určité trendy v rozdílech cen stříbra a zlata. Pokud se koeficient poměru cen snižuje, znamená to, že stříbro oproti zlatu posiluje. Naopak když koeficient poměru cen zlata a stříbra v grafu stoupá, znamená to, že cena zlata roste rychleji nebo klesá pomaleji než cena stříbra.

Graf poměru ceny zlata a stříbra za poslední měsíc

 

Roční graf vývoje poměru ceny zlata a stříbra

Celý rok vývoje poměru ceny zlata ku stříbru s doplněním grafem vývoje poměru cen za poslední měsíc nás včas může varovat před nastávající změnou trendu. Poměr ceny stříbra a zlata je pohyblivý. Někdy se daří lépe stříbru, jindy zase zlatu. 

Graf poměru ceny zlata a stříbra za poslední rok

 

Poměr ceny zlata a stříbra za 2 roky

Dvouleté srovnání cen stříbra a zlata v Kč

Graf poměru cen zlata a stříbra za 2 roky

 

Poměr ceny stříbra ku zlatu za 4 roky

4 letý vývoj poměrů cen zlata a stříbra

Poměr zlato stříbro 4 roky


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace